NNW Przedszkolne Generali

Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie NNW Przedszkolne Generali Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie NNW Przedszkolne

Grupa wiekowa: 4 miesiąc życia - 7 rok życia
Kod Pośrednika Bezpieczny.pl: 02195
Dostępny rabat: -10%
Ubezpieczyciel: Generali TU S.A.

Małe dzieci są istotami bardzo ciekawymi świata. Wkładają mnóstwo energii i ruchu żeby ten piękny świat poznawać. Każdy rodzic wie jak ciężko jest upilnować ten mały wulkan energii, którego wszędzie jest pełno. Niestety bardzo często ciekawość i brak doświadczenia powodują, że dziecko w niewłaściwy sposób ocenia sytuację i naraża się na uszczerbek na zdrowiu.

Pośrednik Bezpieczny.pl zwraca uwagę, że w przypadku ubezpieczeń NNW dla dzieci w wieku przedszkolnym bardzo ważne jest aby zwrócić uwagę na listę wyłączeń odpowiedzialności. Okazuje się bowiem, że znajdziemy na rynku oferty ubezpieczeniowe, które wyłączają ochronę w sytuacji gdy dziecko do 10 roku życia ulegnie wypadkowi jadąc na rowerze po drodze publicznej. Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dziecko, które nigdy nie jeździło rowerem? Wiele dzieci na terenach wiejskich dojeżdża do swoich szkół po drogach publicznych właśnie na rowerze. Czy warto godzić się na takie wyłączenia odpowiedzialności.

Nie ma ubezpieczeń, które chronią od wszystkiego. Istnieją jednak ubezpieczenia, których ogólne warunki są dopasowane do współczesnych oczekiwań klientów, a przez to zakres ochrony jest po prostu bardzo szczelny. Nie tylko liczby przy sumach ubezpieczenia są ważne, liczy się także "serce" ubezpieczenia czyli ogólne warunki. Pośrednik Bezpieczny.pl poleca Ci ubezpieczenie NNW Przedszkolne w Generali, które kupisz ze zniżką 10% za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195. Poznaj naszą ofertę i podejmij świadomą decyzję o wyborze ubezpieczenia NNW.

Pośrednik Bezpieczny.pl poleca:

Pośrednik Bezpieczny.pl
Pośrednik Bezpieczny.pl

Co takiego wyróżnia nasze ubezpieczenie NNW na tle konkurencji? Dlaczego jest to w mojej ocenie lepsze rozwiązanie niż grupowe ubezpieczenie NNW w przedszkolu? Oto kilka szczegółów o których powinniście wiedzieć:

 • W naszym ubezpieczeniu, to Ty jesteś ubezpieczającym i samodzielnie wybierasz wariant i cenę ubezpieczenia,
 • Po zawarciu umowy otrzymujesz na swój adres e-mail polisę i ogólne warunki ubezpieczenia,
 • Cena za ubezpieczenie indywidualne i grupowe w Generali Bezpieczny.pl jest dokładnie taka sama,
 • Masz do dyspozycji warianty od 120 zł do nawet 500 zł za 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu,
 • Pobyt dziecka w szpitalu w skutek NNW jest płatny już od 1 dnia pobytu w szpitalu, natomiast w przypadku pobytu w szpitalu w wyniku choroby świadczenie wypłacane jest po upływie 5 dób,
 • Każdy wariant przewiduje klauzulę zwrotu kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji,
 • W zakresie ochrony znajdziesz klauzulę poważnych zachorowań, pod którą kryje się między innymi świadczenie za diagnozę cukrzycy,
 • Klauzula ugryzienia przez kleszcza jest aktywowana bez względu na pobyt dziecka w szpitalu (taki wymóg często jest w konkurencyjnych polisach),
 • W Generali wyczynowe uprawianie sportu (wypadki w klubach sportowych) otrzymujesz w standardzie,
 • W obrębie jednej polisy możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci,
 • Każdy z wariantów podlega rabatowi 10% za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195,
 • Kupując ubezpieczenie z Kodem Pośrednika Bezpieczny.pl otrzymujesz wsparcie dedykowanego Pośrednika Bezpieczny.pl do którego możesz zwrócić się w sprawach obsługi Twojego ubezpieczenia.

Nie płać w ciemno za ubezpieczenie grupowe. Jeśli jednak bardziej przekonuje Cię formuła ubezpieczenia grupowego NNW, to koniecznie zanim opłacisz składkę zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia. Pamiętaj, że ubezpieczenie NNW przedszkolne jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Nikt nie może zmusić Cię do wyboru ubezpieczenia grupowego lub nawet ubezpieczenia indywidualnego. Przedszkole nie może wymagać od Ciebie potwierdzenia prywatnego ubezpieczenia dziecka, ponieważ w ogóle nie masz obowiązku go ubezpieczać. Jeśli jednak chcesz dobrze dobrze ubezpieczyć swoje dziecko, to Pośrednik Bezpieczny.pl poleca Ci skorzystać z oferty ubezpieczenia indywidualnego w Generali Bezpieczny.pl. Pamiętaj, że Twoja składka podlega rabatowi 10% za nasz kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195. Ogólne warunki i szczegóły ubezpieczenia znajdziesz klikając w poniższy link.