NNW Studenckie / OC Praktyki Generali

Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie NNW Studia i OC Praktyki Generali Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie NNW i OC dla studenta

Grupa wiekowa: student do 67 roku życia
Kod Pośrednika Bezpieczny.pl: 02195
Dostępny rabat: -10%
Ubezpieczyciel: Generali TU S.A.

Wybierając się na studia kierujemy się różnymi priorytetami. Jedni chcą przedłużyć dzieciństwo i trochę się zabawić, a drudzy chcą zdobyć wymarzone wykształcenie, aby realizować się w życiu zawodowym. Niezależnie od tego dlaczego znalazłeś się na studiach, to z całą pewnością zostanie Ci zaproponowane ubezpieczenie NNW organizowane przez uczelnie w formule grupowej. Możesz się na nie zgodzić w ciemno lub dokładnie poznać zakres ubezpieczenia, a następnie dokonać świadomego wyboru i oszczędzić sobie w niedalekiej przyszłości poszukiwania ubezpieczenia OC.

Po pierwsze musisz pamiętać, że ubezpieczenie NNW, to nie jest ubezpieczenie NFZ-owskie. Ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków gwarantującym nam świadczenia w przypadku doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku. Taka jest idea tego ubezpieczenia i żaden prywatny ubezpieczyciel nie może wchodzić w kompetencje ZUS i NFZ.

Po drugie na pewno przyjdzie taki dzień w którym będziesz musiał odbyć praktyki studenckie. Wtedy bez wątpienia zostaniesz poproszony o przedstawienie ubezpieczenia NNW i OC praktykanta. Można dużo dyskutować o tym drugim ubezpieczeniu. Można podważać jego zasadność, bo przecież w myśl przepisów prawa to opiekun praktyk ponosi odpowiedzialność za praktykanta. Jednak większość zakładów pracy, które organizują praktyki bezwzględnie będzie wymagać tego ubezpieczenia. Pośrednik Bezpieczny.pl poleca - z naszym ubezpieczeniem NNW studenta klauzula OC na praktyki kosztuje jedynie 7 zł za rok, a na całą polisę otrzymasz rabat -10% za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 !

Pośrednik Bezpieczny.pl poleca:

NNW Studenta i OC Praktyki Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195
Pośrednik Bezpieczny.pl

O czym powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się zawrzeć ubezpieczenie Generali Bezpieczny.pl? Dlaczego jest to opcja ciekawsza od ubezpieczenia grupowego na uczelniach:

 • Zawarcie polisy odbywa się online, bez wychodzenia z domu,
 • Dokumenty do ubezpieczenia - polisę i ogólne warunki otrzymujesz na wskazany przez siebie adres e-mail,
 • Jesteś ubezpieczającym i to Ty decydujesz, który wariant ubezpieczenia Ci odpowiada,
 • Do wyboru masz warianty ze świadczeniami od 240 zł do nawet 750 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu,
 • Jeśli trafisz po wypadku do szpitala, to świadczenie zostanie wypłacone już od 1 dnia,
 • W zakresie ochrony znajdziesz również świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku choroby,
 • Każdy wariant polisy Generali Bezpieczny.pl przewiduje zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji (jeśli po wypadku zdecydujesz się na prywatną rehabilitację i leczenie),
 • Polisa przewiduje także zwrot kosztów odbudowy stomatologicznej zębów,
 • Klauzula poważnych zachorowań obowiązuje do ukończenia 25 roku życia,
 • Każdy wariant ubezpieczenia możesz rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, w tym także na praktykach,
 • Do wszystkich wariantów możesz otrzymać dodatkowy rabat w wysokości 10%, wystarczy że na etapie zakupu podasz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195,
 • Kupując polisę na Bezpieczny.pl zostanie Ci wyznaczony Lokalny Pośrednik Bezpieczny.pl, który służy Ci wsparciem w sprawach związanych z Twoim ubezpieczeniem.

Będąc studentem szczególnie ważne stają się dla nas codzienne oszczędności. Jednak polisa ubezpieczeniowa NNW Studenta + OC Praktyki z całą pewnością nie powinna być wydatkiem na którym chcemy oszczędzać. Pamiętajmy, że im wyższe sumy ubezpieczenia, tym wyższe świadczenia po wypadku. Inwestując jednorazowo względnie niewysoką kwotę pieniędzy będziemy mieli pewność, że po wypadku nie pozostaniemy sami z problemem. Pośrednik Bezpieczny.pl szczególnie poleca Twojej uwadze klauzulę ubezpieczenia OC, której wymaga tak naprawdę większość zakładów pracy przyjmujących studentów na praktyki. U nas możesz mieć tę klauzulę już od 7 złotych na rok. Dodatkowo na całe ubezpieczenie uzyskasz rabat wpisując przy zakupie Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195. Sprawdź szczegóły naszego ubezpieczenia pod poniższym linkiem.