Ubezpieczenie OC nauczyciela Generali

Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie OC nauczyciela Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie OC nauczyciela

Grupa wiekowa: powyżej 18 roku życia
Kod Pośrednika Bezpieczny.pl: 02195
Dostępny rabat: -10%
Ubezpieczyciel: Generali TU S.A.

Każde dziecko przekraczając próg przedszkola lub szkoły automatycznie trafia pod opiekę swojej placówki wychowawczo-oświatowej. Od tego momentu, to szkoła staje się odpowiedzialna za swojego ucznia i musi sprawować nad nim opiekę oraz zapewnić mu bezpieczne warunki do nauki. Nie jest to proste zadanie zwłaszcza w czasach gdy w głowach dzieci przewijają się tysiące myśli na minutę. Słowo "dyscyplina" staje się dla młodych ludzi niezwykle obce. Zapanować nad energią i żywiołem młodego pokolenia potrafią tylko najlepsi pedagodzy. Niestety nawet oni nie są w stanie sprawować "nadzoru absolutnego" nad każdym dzieckiem, ponieważ najczęściej mają ich około 30 pod swoją opieką.

Wielu nauczycieli ciągle obawia się o własne bezpieczeństwo i o swój spokojny sen. Co będzie kiedy dzieciaki się pobiją? Co się stanie kiedy uciekną na wagary i potrąci je samochód? Jakie konsekwencje poniosę jeśli jeden uczeń odsunie krzesło drugiemu gdy ten będzie siadał? Te i wiele innych podobnych myśli pochłaniają uwagę nauczyciela na długie godziny. No ale przecież nauczyciel nie jest w szkole od zamartwiania się, tylko od przekazywania młodzieży wiedzy!

Bądźmy szczerzy - nad dzisiejszą młodzieżą bardzo ciężko jest zapanować. Zwłaszcza gdy ma się pod swoją kuratelą ponad dwudziestoosobową grupę. Nie upilnujemy każdego i musimy się z tym pogodzić. Dlatego warto rozważyć ubezpieczenie OC dla nauczyciela z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195.

Pośrednik Bezpieczny.pl poleca ubezpieczenie OC:

Pośrednik Bezpieczny.pl